Bloog Wirtualna Polska
Są 1 272 233 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

kilka filmików:)

wtorek, 23 stycznia 2007 11:39
http://www.youtube.com/watch?v=rYptvyqCAaU


http://www.youtube.com/watch?v=YsTpPOwCW-8


http://www.youtube.com/watch?v=v-AiVIufzbY


http://www.youtube.com/watch?v=nINwj5k6aPM


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

naj naj naj....piękniejsza suknia cudo!!!!!

niedziela, 21 stycznia 2007 17:18

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

`

niedziela, 21 stycznia 2007 11:51

Victoria i David Beckham mają różne zdania na temat kościoła scjentologicznego.

David wyznał niedawno, że godzinami rozmawiał przez telefon ze swoim przyjacielem scjentologiem, Tomem Cruisem, kiedy finalizował swój transfer do klubu piłkarskiego Galaxy z Los Angeles.

Źródło bliskie rodzinie piłkarza doniosło The Sun, że rozmowy nie tyczyły się tylko kupna domu czy szkoły, do której brytyjska para powinna wysłać swoje pociechy:

Tom rozmawiał z Davidem przez wiele godzin o scjentologii. Uważa, że to powinno wyciągnąć go z "dołka" wywołanego przebiegiem jego piłkarskiej kariery.

Jednak pomimo czasu spędzonego z Tomem oraz babskich wieczorków w towarzystwie Katie, Victoria Beckham absolutnie nie jest zainteresowana przystąpieniem do sekty.

Nie przemawia to do niej. Victoria nie widzi sensu w przyłączaniu się do czegoś, do czego trzeba dopłacać.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

`

sobota, 20 stycznia 2007 10:11

Hugh Hefner wyjawił, że chce zaprosić Davida Beckhama na jedno ze swoich słynnych przyjęć, kiedy tylko przystojny piłkarz przeprowadzi się do Los Angeles.

Myślę, że Hollywood go pokocha. Dziewczyny w rezydencji rozmawiały już o tym i chciały się upewnić, że zostanie wpisany na listę gości - powiedział Hefner.

Naturalnie Victoria Beckham również otrzyma zaproszenie. Jeden z króliczków Playboya, Bridget Marquardt, powiedziała, że bardzo chciałaby, żeby Victoria skusiła się na sesję do słynnego magazynu:

Powinna zrobić sobie z nami sesję. Mamy względem niej wielkie plany. Myślę, że świetnie by się do tego nadawała. W ogóle oboje są wspaniali.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

3 NOWE NOTKI ZAPRASZAM :):)

czwartek, 18 stycznia 2007 15:04

Okazuje się, że to wcale nie oferta 250 milionów dolarów za 5 lat gry przesądziła o przeprowadzce Davida Beckhama do USA, a układ jaki zawarł ze swoją żoną, Victorią.

David był bardzo przeciwny przeprowadzce do Los Angeles, a z kolei Victoria już wiele miesięcy temu postanowiła, że powinni, jako para, zostać sławni na światową skalę - donosi źródło Mail on Sunday. Victoria uważa, że nie jest już szczególnie poważnie traktowana tutaj, że Anglicy zawsze będą ją postrzegali trochę z przymrużeniem oka, podczas gdy ona sama chce być ważną osobą w świecie mody.

Zobaczyła, jak wygląda światowa sława, kiedy zaczęła przyjaźnić Katie Holmes i Tomem Cruisem. Przekonała się, że ich sława ma zupełnie inny wymiar. Uważa, że skończyli już z Wielką Brytanią, osiągnęli wszystko, co zamierzali tutaj i, że USA jest miejscem gdzie powinni działać w przyszłości.

David stracił jednak chęć do wyścigu po sławę i chciałby wziąć przez jakiś czas na wstrzymanie. Victoria oczywiście nie ma takich objawów - pociąga ja to jeszcze bardziej niż dotychczas.

David byłby o wiele szczęśliwszy, gdyby mógł się potułać po angielskich klubach przez parę lat, spędzić trochę czasu ze swoimi znajomymi w Wielkiej Brytanii i powiększyć swoją rodzinę poprzez staranie się o córkę, którą zawsze chciał mieć.

Znajomy pary wyjaśnił, że Victoria i David zawarli układ, zgodnie z którym ona dostanie pół roku czasu na podziałanie w kierunku bycia sławną w Los Angeles, a potem postarają się o czwarte dziecko, ale nawet wtedy Victoria nie ma zamiaru zejść ze sceny.

Victoria natychmiast podchwyciła pomysł wykorzystania ciąży w celach komercyjnych. Już teraz budują markę Beckham, za pomocą której chce sprzedawać wszystko - od wystroju wnętrz po okulary przeciwsłoneczne. Niedawno mówiła o kolekcji ubrań dla kobiet w ciąży i o ubrankach dla maluchów.

Romans Katie Homes z Tomem Cruisem, małżeństwo i ciąża sprawiały, że nie schodzili z pierwszych stron gazet przez wiele miesięcy, a kiedy w końcu postanowili pokazać swoją córeczkę, Suri, to zrobili to na okładce "Vanity Fair". To bardzo zainspirowało Victorię. Powiedziała, że bardzo by chciała trafić na okładkę "Vanity Fair".

Cóż, zobaczymy, czy jej się powiedzie. Znając życie - pewnie tak. Coś nam jednak mówi, że David wcale nie będzie z tego powodu szczęśliwy.


 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

hmmmmm.....

czwartek, 18 stycznia 2007 14:56

Redakcja magazynu Playboy ma dla niej podobno pewne propozycje.

 

Powinna wystąpić w naszej sesji. Mamy dla niej poważną ofertę. Myślę, że znajdzie na to czas, powiedziała Bridget Marquardt, jeden z króliczków Playboya.

 

Środowisko tego magazynu interesuje się zresztą nie tylko panią Beckham. Hugh Hefner przyznał, że bedzie zapraszał do swojej posiadłości Davida, skoro piłkarz przeprowadza się do Los Angeles. Myślę, że Hollywood go pokocha. Dziewczyny odwiedzające moją posiadłość już nawet o tym rozmawiały i chciały się upewnić, czy będziemy zapraszać go na imprezy, dodał założyciel pisma.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

,,

czwartek, 18 stycznia 2007 14:53

To Tom Cruise i jego żona namówili rodzinę Beckhamów na przeprowadzkę do Los Angeles. Ciekawe, czy to z przyjaźni, czy może z zapotrzebowania Kościoła Scjentologicznego na gwiazdy?

 

Piłkarz powiedział na konferencji prasowej, że do ostatecznej decyzji o wyjeździe przekonała go nocna rozmowa telefonicza z aktorem i jednocześnie najbardziej znanym scjentologiem. Rozmawiałem z nim w nocy przez jakąś godzinę, powiedział David. Następnego dnia zdecydował się na podpisanie pięcioletniego kontraktu z drużyną Los Angeles Galaxy. Poprosiłem go o radę... Jest bardzo mądrym człowiekem i moim dobrym znajomym. Podzielenie się ze mną swoim doświadczeniem i to, jak wytłumaczył mi pewne sprawy, było dużą przysługą. Nie mógł powiedzieć już nic lepszego o Los Angeles.

 

Beckhamowie nie odnoszą się publicznie do kontrowersyjnej religii wyznawanej przez Cruise'ów, ale wiadomo, że Victoria przyjęła od Katie i Toma księgi Kościoła Scjentologicznego. Swego czasu mówiono także, że Cruise zaproponował piosenkarce rolę w filmie opowiadającym o tym nurcie.

 

David i Tom poznali się dwa lata temu dzięki agencji, która zajmuje się ich wizerunkami. Do gustu bardzo sobie przypadły ich żony. Ciągle widuje się je razem. Jeżdzą wspólnie na pokazy mody do Paryża i spędzają czas w Los Angeles. Victoria szukała ostatnio nawet domu do kupienia w pobliżu posiadłości Cruise'ów w Beverly Hills. Gdyby transakcja została sfinalizowana, dzieliłoby ich od siebie tylko pięć rezydencji.

 

Katie Holmes chce też zrobić ze swojej przyjaciółki gwiazdę kina. W tym celu m.in. umawia ją na spotkania. Dzięki niej Posh Spice poznała Stevena Spielberga. Żeby upiec dwie pieczenie na tym samym ogniu, aktorka podobno opowiada Beckham o scjentologii. Mówi się, że Victoria jest najbardziej pożądaną członkinią wspólnoty, która dba o pozyskiwanie znanych osób. Była członkini grupy Spice Girls została wychowana w tradycji katolickiej, ale teraz, skoro bardzo zależy jej na karierze w Hollywood, może zmienić wyznanie, żeby podrasować swój status gwiazdy.

 

Jak na razie, rzeczniczka Kościoła Scjentologicznego nie potwierdziła, czy Beckhamowie interesują się tą religią, ale też nie zaprzeczyła. Nie mogę w tej kwestii odpowiadać za nich, powiedziała.

 

Transfer Davida z hiszpańskiego Realu Madryt do Los Angeles Galaxy plasuje go na pozycji najlepiej opłacanego sportowca na świecie. Piłkarz przyznał jednak, że nie o pieniądze i sławę tu chodzi. Nie jadę tam po to, żeby zostać gwiazdą, powiedział na konferencji. Jadę tam, żeby coś zmienić. Jadę tam, żeby grać w piłkę. Nie mam na myśli zrobienia z piłki nożnej narodowego sportu Amerykanów... ale myślę, że ma ona tam bardzo duży potencjał.

 

Ciekawe, czy tak duży potencjał, jak duże jest prawdopodobieństwo wstąpienia do Kościoła Scjentologicznego rodziny Beckhamów?


 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

vb

piątek, 12 stycznia 2007 17:13
Victoria Beckham szykuje się do przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych.
Nie jest to jednak kaprys Posh. Mąż byłej Spice Girl, David, podpisał właśnie umowę z drużyną Los Angeles Galaxy. Przejście do klubu zapewni mu rekordową w świecie futbolu pensję. Pięcioletni kontrakt piłkarza opiewa bowiem na 250 milionów dolarów, co przekłada się na blisko milion dolarów tygodniowo.

Artystka już zabrała się za poszukiwania w Kalifornii właściwej dla rodziny posesji.

Wokalistka może poszczycić się jednym solowym albumem. Krążek zatytułowany po prostu "Victoria Beckham" ukazał się w październiku 2001 roku.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

'

środa, 10 stycznia 2007 14:37
Victoria Beckham planuje pozwać firmę, która produkowała projektowane przez nią dżinsy. Żąda 50 mln funtów odszkodowania. Była członkini zespołu Spice Girls twierdzi, że ta suma należy jej się z tytułu utraconych zysków, jako że jej linia dżinsów - wypuszczona na rynek przez Rock+Republic w 2004 roku - była o wiele bardziej zyskowna, niż się spodziewano, a firma zapłaciła jej tylko 500 tysięcy funtów.

Sztab prawników Victorii planuje wnieść sprawę do Sądu Najwyższego w Londynie lub w Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie udało im się dojść do porozumienia poza sądem z firmą Rock+Republic.
Brytyjska gazeta "Sunday Mirror" cytuje słowa informatora-prawnika: "Jako że firma mieści się w USA, to zanosi się na długą i skomplikowaną bitwę sądową, jeśli nie dojdzie do zawarcia ugody. Prawnicy i księgowi Victorii Beckham są przekonani, że linia zaprojektowanych przez nią ubrań odniosła większy sukces niż ktokolwiek przypuszczał - i że Victorii należą się dziesiątki milionów funtów".

Właściciel Rock+Republic, Michael Ball, powiedział: "Nic nam nie wiadomo o żadnym postępowaniu prawnym". Jeansy Victorii stały się popularne wśród żon i przyjaciółek piłkarzy oraz wśród gwiazd Hollywood, jak np. Katie Holmes. Ostatnio 32-letnia znawczyni mody ogłosiła, że planuje odejść z Rock+Republic i skupić się na własnej linii jeansów w ramach prowadzonej przez nią marki DVB. Victoria planuje wypuścić linię pod nazwą Brand Beckham na początku przyszłego roku.


zródło:VIVA!
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

pffff

wtorek, 02 stycznia 2007 17:51

Victoria Beckham zaprzeczyła, że ma problemy z łaknieniem. Gwiazda tłumaczy, że je po prostu zdrowo i rozsądnie:

Jem naprawdę zdrowo. Uwielbiam kuchnię japońską oraz wszelkiego rodzaju ryby, warzywa, owoce i tego typu rzeczy.

Victoria powiedziała też, że nie przeszkadzają jej plotki na jej temat:

Naprawdę się tym zbytnio nie przejmuję. Mieszkamy w Hiszpanii. Nie czytam dużo prasy i nie słyszę o tym, co się mówi. Po prostu mnie to nie obchodzi.

Myślę, że jest duża różnica między osobą, która ma problem z łaknieniem, a kimś, kto je w sposób kontrolowany. Oczywiście zdarza mi się czasami wyjść i zjeść to, co lubię, ale staram się jednak trzymać dyscyplinę w jedzeniu.

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

niedziela, 19 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  32 457  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Archiwum

O moim bloogu

Jest to blog poświęcony Victorii Beckham. Znajdziecie tu wiadomości o niej a także mnostwo zdjęć. Pozdrawiam i zapraszam.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 32457

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Pytamy.pl